طراحی سایت

سایت / وب سایت

سایت قویترین ملزومات ارائه محصول هم در جهت معرفی برند و هم خدمات به بازار هدف است.روشی قدرتمند برای خلق هویت برند و گردآوری طرفداران وفادار است.این رسانه می تواند هویت بصری وکلامی قدرتمند در مدت زمان و هزینه کم به صورت گسترده ایجاد کند به طوریکه مشتریان و مخاطبین شما در هر لحظه به راحتی می توانند از خدمات شما استفاده کرده و به مطالب ،آموزش ،محصولات ،ویدیو ،پادکست و کلیه خدماتی که شما ارائه میدهید دسترسی داشته باشند.با داشتن وب سایت می توانید کسب و کار خود را درهر زمان و مکانی مدیریت کرده و گسترش دهید .در واقع با قرار دادن اطلاعات برروی وب سایت می توانید به مشتری این امکان را بدهید که در هر ساعت از شبانه روز به سایت شما مراجعه کرده و اطلاعات مربوطه را دریافت و سپس اقدام به خرید کند.یعنی اطلاع رسانی ،بازاریابی ،دسترسی سریع و خرید تنها به اندازه چند کلیک زمان میبرد.

مزایای داشتن یک وب سایت

وب سایت شما نقش کاتالوگ شرکت شما را دارد با این تفاوت که مشتریان شما در هر ساعاتی از شبانه روز می توانند به آن رجوع کرده ، موارد مورد نیاز خود را جستجوو برای خرید اقدام کنند.

با گسترش اینترنت و استفاده همگانی ازآن ،روز به روز بر تعداد افرادی که از وب سایتها به عنوان منبع و مرجع استفاده میکنند افزوده می شود .غیر فعال بودن شما در این حوزه باعث میشود نسبت به رقبا از حضور در این مارکت بی نصیب بمانید و مشتریان این عرصه را از دست بدهید.

سایت یک رسانه دیجیتالی است که در هر شرایط و مکانی امکان دسترسی سریع به آن موجود می باشد . نیاز به اینکه آن را حتما همراه داشته باشید مانند کاتالوگ یا بروشور نیست .به سادگی با وارد کردن آدرس دامنه به صفحه یا صفحات آن دسترسی پیدا میکنید.

در هیچ رسانه چاپی امکان قراردادن ویدیو ،پادکست و فایل صوتی ،انیمیشن و از این قبیل امکانات فراهم نیست .در صورتی که در سایتها به تعداد نامحدود می توان ویدیو وچنین امکاناتی را به دفعات قرار داد و استفاده بهینه برد.

مطالب و اطلاعات سایت فقط یکبار نوشته می شود ولی هزاران بارتوسط مشتریان وعلاقه مندان خوانده یا بازدید میشود.امکان نشرآن به صورت بی نهایت با هزینه اندک امکان پذیر است .تنها با ارسال لینک صفحه مورد نظر می توانید یک مطلب را برای هزاران مشترک ارسال کنید.

بدون محدودیت در داشتن تعداد صفخات سایت می توانید اطلاعات مورد نیاز محصولات و خدمات خود را ارائه دهید و آنها را از آخرین تغییرات و یا به روز شدن محصولات و مطالب مطلع کنید و نقطه نظرات ،پیشنهادات و انتقادات انها را جمع آوری کنید.

وب سایت را در هر نقطه جغرافیایی میتوان مشاهده کرد و میتوان در معرض نمایش افراد مختلف با هر اقلیم ،نژاد و منطقه ای گذاشت

از طریق درگاه های پرداختی سایت امکان خرید و فروش به سادگی وجود دارد که به کسب درآمد می انجامد

امکان تغییر،ویرایش ،تکمیل متون و دیگر اطلاعات بر روی سایت درهر زمان امکانپذیر است.

تجارت جهانی از طریق معرفی سایت به سادگی امکانپذیر است و موتورهای جستجو خود به عنوان یک بازاریاب عمل میکنند

موارد فوق در اتلاف زمان کاهش هزینه ها داشتن تجارت جهانی در دسترس بودن ارتباط با مشتری به صورت نا محدود وافزایش درآمد تاثیر به سزایی دارد

 
 
فروشگاه