دوربری / برش عکس - تنظیم نور - ویرایش / ادیت عکس

دردنیای امروزی ، عکسها جایگاه ویژه ای برای ارتباط برقرار کردن با دیگران پیدا کرده اند و به همین دلیل هر روز مدلها و سبکهای متنوعی جهت بهتر نمایش دادن آنها برای در معرض دید قرار دادن محصولات ،مهارتها ،خدمات و ... رونمایی می شود.

خیلی مواقع شده که در مغازه یا فروشگاهمان محصولی داریم و با گوشی همراه یا دوربین عکاسی از آن عکاسی میکنیم تا در پیج اینستاگرامی شخصی یا سازمانی برای فروش قرار بدهیم ولی به جهت نداشتن نور مناسب یا بک گراند شلوغ و یا نداشتن وضوح کافی از قراردادن آن عکس چشم پوشی میکنیم. در صورتی که تنها با یک نورپردازی ، یا ادیت و یا حتی حذف بک گراند همان عکس بهترین نمای لازم جهت دیده شدن را خواهد داشت.

دراین مجموعه سعی کرده ایم برای اینکه شما عزیزان بتوانید محصولات ، مهارتها و خدمات خود را به خوبی نمایش دهید خدماتی نظیر دوربری / برش - تنظیم نور - ادیت / ویرایش عکس - تبدیل عکس به پوستر را برای شما فراهم آورده ایم.
دوربری یا برش عکس:

دوربری یا برش عکس برای مواقعی صورت میگیرد که شما پس زمینه (بک گراند background) شلوغی دارید .به طوریکه محصول شما به خوبی در آن نمایان نیست یا از مابین چندین محصول یک نمونه خاص را میخواهید انتخاب و به معرض نمایش قرار دهید.همچنین در نظر دارید عکس محصول خود را برای شرکتها و سایتهایی نظیر دیجی کالا digi kala ارسال کنید که قطعا برای رفع نیاز به دوربری ، اندازه مناسب (سایز) و وضوح تصویر احتیاج دارید.

cut photocut photo
Complicated pictureComplicated picture

دوربری عکسها 2 مدل دارد


1.عکسهای ساده 2.عکسهای پیچیده

عکسهای ساده عکسهایی هستند که جزئیات دوربری کمی دارند.


عکسهای پیچیده عکسایی هستند که برای دوربری به جهت داشتن جزئیات و ظریف کاری زیاد ،نیازبه دقت و زمان بیشتری دارند. دوربری یا برش عکس با پس زمینه و فرمتهای متفاوتی قایل ارائه می باشد.نظیر png / white / black

تنظیم نور:

گاهی شده که در هنگام عکاسی میزان نور کافی نبوده یا زاویه ای که عکسبرداری شده وضوح تصویر را به خوبی نشان نمیدهد. امکاناتی هست که بتوان وضوح تصویر را تاحدی به خوبی نشان داد و کنتراست عکس را بالا بد که این مزیت ،جذابیت و شفافیت عکس را بالا میبرد.

ویرایش عکس:

در عکسها گاهی بنا به دلایلی یک بخشی از کار نیاز به ترمیم دارد.حال به خاطر حذف شدن و یا مشکلاتی که در حین عکسبرداری رخ داده شده است.مثلا برای ایتادن قطعه ای مجبور هستیم آن را با دست نکه داریم که انگشت دست در آن عکس وجود خواهد داشت که ظاهر عکس را غیر قابل استفاده میکند.
فروشگاه