کارگاه آموزشی مهارت در طراحی فتوشاپ

پیشرفته

کارگاه مهارت در طراحی با فتوشاپ یک کارگاه کاملا کاربردی و پروژه محور است.این کارگاه برگرفته از توانسته ها و نتایج ملموسی است که طی 11 سال سابقه و کار دراین حرفه بدست آورده ام و سعی کردم این نرم افزار را به شکل کاملا ساده و به گونه ای آموزش دهم که کارکردن با آن ملکه ذهن شما شود.در این کارگاه در مورد مباحث تئوری و عملی صحبت می شود.

زندگی و کسب و کار در دنیای فعلی به گونه ای نیست که فقط یادگیری یک نرم افزار بتواند برای شما برتری شغلی ایجاد کند .در اکثر کلاسهای آموزشی تنها کار با نرم افزار را به شما یاد میدهند.ولی مزیت این دوره اختصاصی در این است که شما ،هم نحوه کار با نرم افزار و هم نحوه استفاده ،کارایی مفید را که از یک نرم افزار انتظار دارید و بتوانید با آن به درستی کسب درآمد کنید آموزش میبینید.علت پروژه محور بودن این کارگاه که در سه دوره مقدماتی ، اصول طلایی و پیشرفته ارائه میشود به همین دلیل است.
آموزش فتوشاپ

در مورد نرم افزار فتوشاپ:

فتوشاپ یک نرم افزار پرقدرت و چند جانبه برای طراحی  در فضاهای مختلف تبلیغاتی و گرافیکی و معروفترین نرم افزار ویرایش حرفه ای عکس است.
با اینکه نرم افزار های گرافیکی دیگری به بازار آمده اند و نرم افزارهای به روز و مدرنی هستند ولی هنوز فتوشاپ حرف اول را میزند و برای انواع طرح های گرافیکی اعم از پیکسلی ، وکتور (برداری) ، چاپی ، دیجیتالی ، متحرک سازی و ... کاربرد دارد.نرم افزار فتوشاپ ساخت شرکت Adobe  میباشد و هر ساله یک یا دونسخه به روز شده با امکانات جدید را روانه بازار میکند و از این جهت کاربران این نرم افزار نیازی به استفاده از نرم افزارهای مشابه دیگر ندارند و کاملا به فتوشاپ وفادارهستند.در این نرم افزار امکان طراحی ، ویرایش تصاویر ، خلق تصاویر ویژه و خلاقانه ، ساخت بنر های تبلیغاتی ، اسلاید شو ، کارت ویزیت ، ست اداری ، طراحی قالب سایت  یا صفحات وب ، استیکر ، کاتالوگ و بروشور ، تراکت (فلایر) ، طراحی و نقاشی دیجیتالی ، ساخت انیمیشن به شکل Gif   و ... امکانپذیر است.
دوره آموزشی فتوشاپ

چه کسانی میتوانند در این دوره شرکت کنند:

1.کلیه افرادی که علاقه مند به یادگیری به نرم افزار فتوشاپ هستند و میخواهند از این نرم افزار کسب درآمد کنند.
2. طراحانی که برای ارتقاء مهارت در دیزاین و طراحی تلاش میکنند
.3.کسانی که نیاز به اطلاعات لازم برای انجام کارهای چاپی دارند
.4. دانشجویان و علاقه مندانی که میخواهند وارد بازار کار بشوند و میدانند که دنیای بازار واقعی با درسهای تئوری دانشگاه متفاوت است
.5. و سایر علاقه مندان ....
برای به انجام رساندن کار طراحی لازم است تکنیکهای کار با نرم افزاررا یاد گرفت.یاد گیری ابزار نرم افزار از یک طرف و تکنیکهایی که با ابزار می شود در طراحی به کار گرقت از طرفی دیگر جلوه ریبایی به طراحی ما می افزاید. شاید هر کسی بتواند با ابزار ها کند ولی آنچه برتری به کار شما می دهد و کار شما را متمایز و ویژه جلوه می دهد تکنیک هایی است که با ابزار و خلاقیت خود ایجاد میکنید.
یکی از مزیت های این دوره پشتیبانی 1 ماهه آن است تا کاربران به صورت کاملا کاربردی به نکاتی که در حین کار با آن روبرو میشوند رفع اشکال کنند.

سر فصل های آموزشی کارگاه پیشرفته:


1.ترکیب  تصاویر و کاربرد مد ها در فتوشاپ
2.تکنیکهای گرافیکی جذاب
3.کار با پلاگین (ACR)
4..اصول و ایده های نوین در گرافیک
5.معرفی نرم افزارهای جانبی
6.خروجی فایلها با فرمتهای متفاوت برای استفاده در قسمتهای مربوط
7.انجام پروژه طراحی مجموعه ست اداری
8. نحوه کار و استفاده از اکشن (Action) ، ساخت اکشن جدید و استفاده از اکشنهای قبلی
9.ساخت فایلهای متحرک یا متحرک سازی در فتوشاپ
10.انجام پروژه های طراحی تراکت یا فلایر و پوستر
11. آموزش ذخیره سازی تصاویر برای اینترنت و شبکه های اجتماعی
و از همه مهمتر پشتیبانی 1 ماهه برای تسلط بیشتر و رفع سوالات پیش آمده در حین انجام پروژه های کاری

این دوره در 8 جلسه 2 ساعته برگزار می شود

هزینه حضور در دوره مهارت در فتوشاپ (پیشرفته) :760 هزار تومان

فروشگاه